הי, אני ענתו׳ש

נחמד שקפצתם לבקר

לפני לא מעט שנים, החלטתי לעשות שינוי בחיי. הייתי טכנאית שיניים, שותפה ברשת מעבדות ולאחר כמה שנות עבודה הבנתי שעליי לשנות כיוון. כמה שנים קודם עשיתי קורס קונדיטאות והחלטתי שעליי ללמוד יותר. עשיתי מספר רב של קורסים והשתלמויות ואף למדתי טבחות. אני בוגרת בית הספר ״בישולים״ וכן מכללת הדסה בירושלים. המהפך הושלם והתחביב הפך למקצוע חדש. 

בהתחלה עבדתי בקונדיטוריה מקצועית שם למדתי את רזי המקצוע האמיתיים בשטח. לאחר שנולדו הילדים (יש לי שלישיה) התחלתי לעבוד מהבית. הייתי מהראשונות שעסקו בעוגות מעוצבות מבצק סוכר ומהר מאוד העניין תפס תאוצה והתפרסם. לאחר זמן מה הבנתי שעליי להתפתח ופתחתי חנות באזור התעשיה של שילת ליד מודיעין שם המשכתי לעצב את העוגות שלי. לאט לאט הבשיל בי הצורך גם להאכיל אנשים והתפתחתי לכיוון של קייטרינג חלבי.

השנים עברו, עסקי העוגות המעוצבות פרחו אבל חלום חדש הלך והתגבש לו - בית קפה. מקום קטן, חמים ואינטימי שבו אארח ואשמח אנשים באמצעות האוכל שלי כי הבנתי שזה מה שבאמת גורם לי אושר.
בתחילת שנת 2016 נקרתה בפניי ההזדמנות ואני לקחתי אותה בשתי ידיים - ״המקום של ענתו׳ש״ נפתח! כאן אני מכינה את האוכל שלי, מארחת כמו בביתי הפרטי ונהנית מכל רגע כי הבנתי, אני לא בעסקי המזון, אני בעסקי האושר.
signiture